Stijn Vlieland talent in Schaatsen - langebaan help dit talent! Doneer nu! Hallo, mijn naam is Stijn Vlieland Ik ben 16 jaar, woon in Blokker en ik ben een multidisciplina...
443
€ € 380
€ 3.000
DONATIE | SCHAATSEN - LANGEBAAN | NON-PROFIT
Hallo, mijn naam is Stijn Vlieland Ik ben 16 jaar, woon in Blokker en ik ben een multidisciplinaire sporter. In de winter sta ik op het ijs als langebaan schaatser en in de zomer doe ik aan wielrennen. Deze combinatie bevalt mij erg goed en sluit goed bij elkaar aan. Op mijn 7e ben ik begonnen met jeugdschaatsen, snel heb ik de overstap gemaakt naar STG Koggenland. Vervolgens de stap gemaakt naar de C-selectie en nu door naar de baanselectie in Hoorn. Afgelopen seizoen heb ik meegedaan aa Lees het hele verhaal
Hallo, mijn naam is Stijn Vlieland
Ik ben 16 jaar, woon in Blokker en ik ben een multidisciplinaire sporter. In de winter sta ik op het ijs als langebaan schaatser en in de zomer doe ik aan wielrennen. Deze combinatie bevalt mij erg goed en sluit goed bij elkaar aan.
Op mijn 7e ben ik begonnen met jeugdschaatsen, snel heb ik de overstap gemaakt naar STG Koggenland. Vervolgens de stap gemaakt naar de C-selectie en nu door naar de baanselectie in Hoorn.
Afgelopen seizoen heb ik meegedaan aan het NK Allround, NK Sprint en NK Marathon met verschillende top 5 klasseringen. Ook heb ik mijzelf gekwalificeerd voor de European Youth Country Match, waar de 4 beste van elke leeftijdscategorie een interland mochten schaatsen tegen andere europese landen. Daar heb ik een bronzen medaille behaald op de 1500 meter en de Mass-start.
Met het wielrennen, heb ik verschillende wedstrijden gewonnen, zowel klassiekers als criteriums. Met als hoogtepunt een 2e plaats op het NK weg en Nederlands kampioen tijdrijden voor de categorie onder 17 jaar.
Voor volgende seizoen in zowel het fietsen, als het schaatsen wil ik me door ontwikkelen. Maar dat kan ik niet alleen!
Met schaatsen op maat, wedstrijdpakken, sportkleding, trainingskampen en diverse soorten wedstrijden red ik het financieel niet alleen.
Hiervoor heb ik u nodig als Sponsor en natuurlijk ook de mogelijkheden voor bedrijven om mij te sponsoren.
Al vanaf €5.00 en eventueel anoniem ben ik al reuze blij!
Alvast super bedankt!
Wil je op de hoogte blijven dan kun je mij volgen op Instagram: stijn_vlieland
-
Naam donateur Donatie Supporter YVGTF Persoonlijk Bericht Familie Koster € 20 Zet hem op Stijn en geniet op weg naar de top! Groetjes, familie Koster Opa en Oma € 250 Teun Vosters € 15 Knallen jongen! Ramon Otto € 20 Hopelijk helpt dit om nog betere prestaties neer te zetten. De groeten aan je vader, die kan de link wel leggen. Zet m op en nog veel succes. Roger Vroemen € 25 Zet hem op Stijn. Geen gegevens gevonden die overeenkomen met uw zoekopdracht


