Lotte Sterken is een veelbelovend talent in Tennis. Bekijk het project 'Help Lotte om deel te nemen aan een internationaal tennis toernooi deze zomer'. Doneer veilig en direct via yvgtf.nl. Samen maken we dromen waar!
- Tennis
- 27 november 2012
- ENSCHEDE
Mijn naam is Lotte en ik ben gek van tennis. Ik train elke dag waarvan 2x met de NL selectie bij het Nationaal Tennis Centrum in Amstelveen. Momenteel sta ik in de top 10 van Nederland van O12. Ik wil deze zomer graag naar een internationaal Tennis toernooi om nog beter te worden en veel te leren. Help je me mee?
-
Naam donateur Totaal Supporter YVGTF Persoonlijk Bericht Yvonne van Gennip Talent Fonds€ 500Beste Lotte, bedankt voor je mooie bijdrage aan Missie 1 voor 100! Heel goed gedaan! We wensen je veel succes met je tenniscarrière!-
€ 500
Geen gegevens gevonden die overeenkomen met uw zoekopdracht -
|
Yvonne van Gennip Talent Fonds (810 d)
|
€ 500
|
Donateurs
| Naam donateur | Totaal | Supporter YVGTF | Persoonlijk Bericht |
|---|---|---|---|
Yvonne van Gennip Talent Fonds |
€ 500 |
Beste Lotte, bedankt voor je mooie bijdrage aan Missie 1 voor 100! Heel goed gedaan! We wensen je veel succes met je tenniscarrière! |
-
€ 500
Aflopende campagnes
Yaela IJzermans
Yaela naar WK streetdance
Na het behalen van geweldige resultaten op de afgelopen kampioenschappen zou ik heel graag deelnemen aan het Wereldkampioenschap Streetdance in Blackpool.
Om dit mogelijk te maken heb ik jullie...
Marieke de Vries
Helpt u mij naar de Top?
Wat leuk dat u bij mijn campagne terecht bent gekomen!
Mijn naam is Marieke de Vries, ik ben langebaanschaatser en ik woon in Heerenveen/Grootegast.
Al van kleins af aan sport ik heel veel....
Duuk van Hees
Help mij aan een nieuwe kite voor de world cup in LA!
Mijn naam is Duuk van Hees en ik maak deel uit van het Nederlandse nationale kitefoilteam. Mijn doel is om mij te kwalificeren voor de Olympische Spelen van 2028 in Los Angeles.
Deze zomer krijg ik...
HV Foreholte Dames selectie
Op naar Frankrijk - Help dames 1 van Handbal Foreholte aan een sterke seizoensvoorbereiding
Dames 1 van Handbal Foreholte gaat een belangrijke stap zetten in de voorbereiding op het nieuwe seizoen:
Een trainingskamp van drie dagen in Frankrijk. Dit is meer dan een sportieve trip. Het is...


