Skip to main content
Er zijn nu 306 gasten & donateurs en 5 talenten online
Talent Crowdfunding voor Amina Dillmann - Helpt u mij naar een mooi seizoen?
Amina Dillmann talent in Schaatsen - langebaan help dit talent! Doneer nu! Hoii Allemaal Mijn naam is Amina Dillmann, ik ben 16 jaar en woon in Maastricht. Wat leuk dat u ...
Standaard Avatar

Amina Dillmann
Helpt u mij naar een mooi seizoen?

Talentboek SchaatsenTalentboek Limburg
  • Talent Profiel
    ID : 1687
    Amina Dillmann
    29 december 2008
    Maastricht
    Schaatsen - Langebaan
    Limburg
    NK Super sprint, NK Allround, NK Marathon
    https://baanselectie.nl/baanselectie-tilburg-eindhoven/

52

Dag (en) verstreken
18
Donateur(s)

€ 1907

Gedoneerd

€ 3.000

Doelbedrag
63.57% Gefinancieerd
Einddatum: 14-01-2026

DONATIE | SCHAATSEN - LANGEBAAN | NON-PROFIT


Hoii Allemaal Mijn naam is Amina Dillmann, ik ben 16 jaar en woon in Maastricht. Wat leuk dat u de tijd neemt om mijn verhaal te lezen! Ik doe aan langebaanschaatsen bij de baanselectie Tilburg-Eindhoven. Met schaatsen ben ik begonnen toen ik 12 jaar was. Daarvoor deed ik op hoog niveau aan atletiek, vooral hardlopen en crossjes. Ik heb een tijdje allebei gedaan, maar toen ik als junior C in de baanselectie mocht, moest ik kiezen. ik vindt het nog steeds leuk om af en toe te hardlopen en het h Lees het hele verhaal

Hoii Allemaal

Mijn naam is Amina Dillmann, ik ben 16 jaar en woon in Maastricht. Wat leuk dat u de tijd neemt om mijn verhaal te lezen!

Ik doe aan langebaanschaatsen bij de baanselectie Tilburg-Eindhoven. Met schaatsen ben ik begonnen toen ik 12 jaar was. Daarvoor deed ik op hoog niveau aan atletiek, vooral hardlopen en crossjes. Ik heb een tijdje allebei gedaan, maar toen ik als junior C in de baanselectie mocht, moest ik kiezen. ik vindt het nog steeds leuk om af en toe te hardlopen en het heeft mij een goede basis voor het schaatsen gegeven.

Mijn eerste rondjes reed ik op de ijsbaan in Geleen( ja ja in Limburg is ook een schaatsbaan haha )bij de Limburgse Schaatsvrienden. Later ben ik op de maandagen ook gaan trainen in Eindhoven. Inmiddels ga ik mijn derde seizoen bij de baanselectie Tilburg-Eindhoven in.

Voor komend seizoen is mijn doel om me plaatsen voor de NK’s en daar een mooie klassering te halen, vooral bij het NK allround en NK afstanden. daar heb ik het meeste zin in! Deze zomer heb ik hard gewerkt en veel gefietst, zin om weer te schaatsen!

Naast het schaatsen zit ik dit jaar in havo 5. Door de combinatie van topsport en school blijft er helaas geen tijd over voor een bijbaantje. En ook zit er veel tijd en geld in het reizen van Limburg naar Brabant voor de trainingen. Daarom ben ik op zoek naar sponsors die mij willen ondersteunen om mijn sport dromen waar te maken. Helaas ben ik ook deze zomer tijdens een wielerkoers gevallen en daardoor is mijn racefiets erg beschadigd. Een nieuwe fiets is erg duur, maar wel heel belangrijk om goed te kunnen trainen. Omdat ik in Zuid-Limburg woon met al die heuvels, kan ik hier goed trainen en sterker worden op de fiets, wat een voordeel is voor het schaatsen. Met de juiste spullen en sponsering kan ik mijn sport blijven doen en steeds verder groeien richting de top.

tot ergens op de ijsbaan!

 

Sportieve groet,
Amina Dillmann 

U kunt mij hier ook volgen op insta! amina_dillmann

DEEL DEZE CAMPAGNE:
  • Naam donateur Donatie Supporter YVGTF Persoonlijk Bericht
    Ina, Hans en Sandy € 158   Lieve Amina, onze zomer trainingsbijdrage investeren we graag in jouw nieuwe fiets! Dat je nog met veel plezier kan trainen en wedstrijden kan rijden. We wensen je veel succes! 
    Ine € 20   Succes  
    Valke € 25   Zet ‘m meid. Je bent een kanjer. Dikke poen opa en oma Valke  
    Anonieme donateur € 250    
    Fleur, Saar, Jochem & Manja € 50   Ha topper!! Heel veel succes 💪🏼 
    Geen gegevens gevonden die overeenkomen met uw zoekopdracht
  • Afbeeldingen