Audrius Moliakov talent in Zeilen help dit talent! Doneer nu! Hallo! Ik ben Audrius Moliakov, zeiler van het nationale team in de ILCA 6-klasse (Laser Radial)...

9
Dag (en) verstrekenDonateur(s)
€ 0
Gedoneerd€ 7.000
DoelbedragDONATIE | ZEILEN | NON-PROFIT
Hallo! Ik ben Audrius Moliakov, zeiler van het nationale team in de ILCA 6-klasse (Laser Radial). Ik ben 16 jaar en zit momenteel in VWO 5, waar ik mijn studie combineer met mijn grote passie: zeilen. In 2025 neem ik deel aan het ILCA 6 Youth World Championship in San Pedro (Los Angeles), Californië, georganiseerd door de Cabrillo Beach Yacht Club. Om me hier optimaal op voor te bereiden, wil ik ook meedoen aan het ILCA 6 Men's World Championship in Kiel, Duitsland, bij de Kieler Yacht Club. Lees het hele verhaal
Hallo!
Ik ben Audrius Moliakov, zeiler van het nationale team in de ILCA 6-klasse (Laser Radial). Ik ben 16 jaar en zit momenteel in VWO 5, waar ik mijn studie combineer met mijn grote passie: zeilen.
In 2025 neem ik deel aan het ILCA 6 Youth World Championship in San Pedro (Los Angeles), Californië, georganiseerd door de Cabrillo Beach Yacht Club. Om me hier optimaal op voor te bereiden, wil ik ook meedoen aan het ILCA 6 Men's World Championship in Kiel, Duitsland, bij de Kieler Yacht Club.
Meedoen aan topsportevenementen vergt veel. Ik moet fysiek fit zijn, goed uitgerust, de juiste voeding krijgen en mijn materiaal moet in perfecte staat zijn. Ook reizen en accommodatie moeten goed geregeld zijn—alles moet kloppen.
Als er één onderdeel niet goed is, kan het hele plaatje instorten. En dat zou zonde zijn van alle tijd, energie en middelen die in de voorbereiding zitten.
Helaas wordt succes in de zeilsport vaak bepaald door het beschikbare budget. Goed materiaal, reizen en verblijf kosten veel geld. Aan motivatie geen gebrek—maar de financiële middelen zijn beperkt.
Daarom ben ik op zoek naar partners en sponsors: mensen en bedrijven die mij willen helpen om het beste uit mezelf te halen en mijn doelen te bereiken.
Heb je andere ideeën over wat ik voor jou of jouw bedrijf kan betekenen in ruil voor steun? Laat het me vooral weten. Ik sluit niets uit en denk graag mee in mogelijkheden en oplossingen.
Sportieve groet en tot op het water!
Audrius