Skip to main content
Er zijn nu 291 gasten & donateurs en 5 talenten online
Talent Crowdfunding voor Rens Vergeer - Rens op weg naar de top – help mijn schaatsdroom werkelijkheid worden!
Rens Vergeer talent in Schaatsen - langebaan help dit talent! Doneer nu! Hoi allemaal, ik ben Rens Vergeer, 19 jaar oud en kom uit Warmond. Ik ben blij dat u de tijd en d...
Standaard Avatar

Rens Vergeer
Rens op weg naar de top – help mijn schaatsdroom werkelijkheid worden!

Talentboek Schaatsen
  • Talent Profiel
    ID : 1336
    Rens Vergeer
    18 december 2005
    Warmond
    Schaatsen - Langebaan
    Zuid-Holland

16

Dag (en) verstreken
0
Donateur(s)

0

Gedoneerd

€ 2.500

Doelbedrag
0% Gefinancieerd
Einddatum: 31-01-2026

DONATIE | SCHAATSEN - LANGEBAAN | NON-PROFIT


Hoi allemaal, ik ben Rens Vergeer, 19 jaar oud en kom uit Warmond. Ik ben blij dat u de tijd en de moeite heeft genomen om mijn advertentie te willen lezen. Toen ik 7 jaar oud was ben ik begonnen met schaatsen bij de Warmonds ijsclub. Ik schaats nu voor het 2de jaar bij KNSB-talenten-team noordwest, waar ik het afgelopen jaar mooie stappen heb gezet. Mijn mooist prestatie van afgelopen seizoen is dat ik heb mee mogen doen met het NK Mass Start bij de senioren in Thialf. Dit was een fantastische Lees het hele verhaal

Hoi allemaal, ik ben Rens Vergeer, 19 jaar oud en kom uit Warmond. Ik ben blij dat u de tijd en de moeite heeft genomen om mijn advertentie te willen lezen. Toen ik 7 jaar oud was ben ik begonnen met schaatsen bij de Warmonds ijsclub. Ik schaats nu voor het 2de jaar bij KNSB-talenten-team noordwest, waar ik het afgelopen jaar mooie stappen heb gezet.

Mijn mooist prestatie van afgelopen seizoen is dat ik heb mee mogen doen met het NK Mass Start bij de senioren in Thialf. Dit was een fantastische ervaring om in een vol Thialf tussen de beste van Nederland te mogen rijden en mee te kunnen strijden. Dit smaakt zeker naar meer!

Om mij zelf te blijven ontwikkelen heb ik de afgelopen maanden keihard gewerkt. Zo zijn we op fietskamp geweest in Limburg, op skeelerkamp in Doorn en al 2 keer op schaatskamp in Inzell en Heerenveen. En train meer dan 20 uur in de week. Voor het grotere langer termijn doel om ooit een keer de beste van de wereld te kunnen zijn!

Ik hoop dat u na het lezen van mijn verhaal begrijpt dat topsport best wel veel tijd en geld kost. Denk aan contributies, trainingskampen, reiskosten, een racefiets, schaatsschoenen + ijzers en kleding.

Om mijn doel te bereiken heb ik uw hulp nodig! 

Elke bijdrage, hoe klein ook, wordt enorm gewaardeerd en draagt bij aan mijn streven om een succesvolle schaatser te worden. 

Heeft u een bedrijf en wilt u daarmee sponsoren, kan dat ook. U kunt dan via contact met mij opnemen. Natuurlijk ben ik bereid als u wilt om bij een mooie donatie een schaatsclinic of een andere tegenprestatie te geven.