Skip to main content
Talent Crowdfunding voor Bram van Dijk - Smash de Droom Waar - Van de gravelbanen in Nederland naar het internationale podium, met jullie hulp komt Bram er !
Bram van Dijk talent in Tennis help dit talent! Doneer nu! Bram van Dijk is 12 jaar oud en woonachtig in Geulle. Hij is brugklasser aan de Trevianum Scholen...
Standaard Avatar

Bram van Dijk
Smash de Droom Waar - Van de gravelbanen in Nederland naar het internationale podium, met jullie hulp komt Bram er !

  • Talent Profiel
    ID : 1908
    Bram van Dijk
    17 juli 2012
    Geulle
    Tennis
    Limburg
    Limburgs kampioen "groen" in 2022; Winnaar Juniorentour U12 Brons single en dubbel aug 2024; Halve finale Dubbel TennisEurope (ITF) juni 2024, Jongens U12 beste nationale ranking 37; Huidige nationale ranking jongens u14 137, Dit kalenderjaar als 12 jarige 4 x halve finales Juniorentour (= JuniorenRankingToernooi) behaald in nieuwe leeftijdscategorie (bij 5 deelnames)

0

Dag (en) verstreken
0
Donateur(s)

€0

Gedoneerd

€ 7.500

Doelbedrag
0.87% Gefinancieerd
Einddatum: 30-06-2026

DONATIE | TENNIS | NON-PROFIT


Bram van Dijk is 12 jaar oud en woonachtig in Geulle. Hij is brugklasser aan de Trevianum Scholengroep en neemt daar deel aan de Topsport Talentschool. Bram leeft voor tennis en heeft één grote droom: de nationale top bereiken en uiteindelijk naar Amerika gaan om collegetennis te spelen. Hij traint 5 x per week keihard waarbij hij naast de tennistrainingen ook fysieke / krachttrainingen volgt. Zijn spel staat bol van de passie en laat nu al zien dat hij talent heeft om ver te komen. Maar om zi Lees het hele verhaal

Bram van Dijk is 12 jaar oud en woonachtig in Geulle. Hij is brugklasser aan de Trevianum Scholengroep en neemt daar deel aan de Topsport Talentschool. Bram leeft voor tennis en heeft één grote droom: de nationale top bereiken en uiteindelijk naar Amerika gaan om collegetennis te spelen. Hij traint 5 x per week keihard waarbij hij naast de tennistrainingen ook fysieke / krachttrainingen volgt. Zijn spel staat bol van de passie en laat nu al zien dat hij talent heeft om ver te komen. Maar om zijn droom waar te maken, heeft hij jullie hulp nodig. 

In september en oktober 2025 wil Bram deelnemen aan twee belangrijke internationale toernooien op Kreta en Mallorca. In 2026 wil hij graag deelnemen aan nog 3 internationale toernooien in Griekenland, Slovenië en Kroatië. Deze toernooien zijn cruciaal voor zijn ontwikkeling en ervaring op het hoogste juniorentennisniveau. Maar reizen, inschrijvingen, verblijf en begeleiding kosten heel veel geld.

Naast de toernooien traint Bram fanatiek bij zijn tennisschool AMjoy, waar hij ook graag extra privétrainingen wil volgen om zijn spel naar een nog hoger niveau te tillen. Helaas zijn deze trainingen kostbaar en niet volledig te bekostigen door zijn ouders alleen.

Wat is het doel?

Met deze Crowdfunding willen we € 7500,- ophalen om:

  • Deelname aan 5 internationale jeugdtoernooien mogelijk te maken in 2025 en 2026
  • Privétrainingen bij AMjoy te bekostigen
  • Reis- en verblijfkosten te dekken

Ondanks alle financiële hulp die Bram's ouders al bieden aan zijn droom is elke hulp zeer welkom.

Bram is iedereen dankbaar die aan hem, ongeacht de hoogte van het bedrag, een donatie wil schenken. Dit kan al vanaf € 5,- en mag (desgewenst) anoniem.

  • Naam donateur Totaal Recent Betalingswijze
    Miriam € 25 € 25 iDEAL via Mollie
    Sandra € 40 € 40 iDEAL via Mollie
    Geen gegevens gevonden die overeenkomen met uw zoekopdracht
  • No reports posted yet!