Skip to main content
Er zijn nu 1566 gasten & donateurs en één Talent online
Standaard Avatar

Mila Larmené
Topspin Mila richting de Europese top!

  • Talent Profiel
    ID : 1420
    Mila Larmené
    07 mei 2012
    Venray
    Tafeltennis
    Limburg
    2024 Limburgse Kampioenschappen enkel en dubbel 1e, 2024 NJK MO13A 3e en 2e met dubbel, 2024 Jeugrangslijsttoernooi Den Haag MO13A 1e, 2023 Jeugrangslijsttoernooi Tilburg MO11A 1e
    https://www.youtube.com/@milalarmeneTT

0% Gefinancieerd
Einddatum: 01-06-2025

DONATIE | TAFELTENNIS | NON-PROFIT


Mijn naam is Mila Larmené en ik ben 12 jaar oud. Mijn droom is om ooit deel te nemen aan de Olympische Spelen. Op dit moment ligt mijn focus op het vinden van aansluiting bij de Europese top in tafeltennis. Dit doel bereik ik door hard te trainen: minimaal vier keer per week, wat betekent dat ik minimaal tussen de 12 en 16 uur per week aan mijn sport werk. In Nederland hoor ik al bij de top. In de leeftijdscategorie onder 15 jaar sta ik bij de beste 8 tafeltennissers van het land, en in mijn e Lees het hele verhaal

Mijn naam is Mila Larmené en ik ben 12 jaar oud. Mijn droom is om ooit deel te nemen aan de Olympische Spelen. Op dit moment ligt mijn focus op het vinden van aansluiting bij de Europese top in tafeltennis. Dit doel bereik ik door hard te trainen: minimaal vier keer per week, wat betekent dat ik minimaal tussen de 12 en 16 uur per week aan mijn sport werk.

In Nederland hoor ik al bij de top. In de leeftijdscategorie onder 15 jaar sta ik bij de beste 8 tafeltennissers van het land, en in mijn eigen categorie, onder 13, ben ik momenteel top 2. Ik heb al meerdere keren het podium mogen betreden op nationale toernooien. In 2024 mocht ik ook weer opnieuw deelnemen aan de Europese Mini Champs, net als in 2023. Ook heb ik al aan twee andere Europese toernooien meegedaan, waar ik me heb kunnen meten met sterke tegenstanders.

Om echt door te breken op internationaal niveau, moet ik nog intensiever trainen en deelnemen aan meer internationale toernooien en/of trainingsstages. Dit brengt echter aanzienlijke kosten met zich mee, zoals inschrijfgelden, reiskosten, overnachtingen, materialen, en kosten voor mijn trainer/coach. Deze kosten moeten gedekt worden om mijn ambities te kunnen realiseren.

De crowdfundingactie van vorig jaar was een groot succes, en dankzij de steun heb ik veel kosten kunnen dekken. Daarom organiseer ik dit jaar opnieuw een crowdfunding om nog meer stappen te zetten richting mijn doel.

Ik hoop op veel steun, zodat ik verder kan groeien in tafeltennis en mijn droom kan blijven najagen. Jouw bijdrage kan een groot verschil maken op mijn weg naar de top!

  • Geen donaties ontvangen
    Doneer als eerste voor deze campagne
  • Afbeeldingen
  • No reports posted yet!